Відбулося зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви

27 травня 2022 року у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія), де знаходиться резиденція Предстоятеля УПЦ, відбулось зібрання єпископів, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви, ініційоване на останньому засіданні Священного Синоду.

Представники Дніпропетровської єпархії УПЦ прийняли участь у зібранні єпископів, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви.

Перед роботою зібрання Блаженніший Митрополит Онуфрій з членами Священного Синоду звершив Божественну літургію у храмі на честь Всіх Святих.

Саме зібрання під головуванням Предстоятеля відбулось у Свято-Пантелеймонівському соборі монастиря. Напочатку Блаженніший владика звернувся до учасників зі словом.

Делегати від єпархій Української Православної Церкви обговорили проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.

Після зібрання відбудеться позачергове засідання Священного Синоду УПЦ.