Домой Новости епархии Архієпископ Новомосковський Євлогій розпочав міжнародне стажування за проблематикою інтернаціоналізації вищої освіти у...

Архієпископ Новомосковський Євлогій розпочав міжнародне стажування за проблематикою інтернаціоналізації вищої освіти у Collegium Civitas м. Варшави

Архієпископ Новомосковський Євлогій розпочав міжнародне стажування за проблематикою інтернаціоналізації вищої освіти у Collegium Civitas м. Варшави

15 листопада 2021 року, в рамках чергового підвищення власної науково-педагогічної кваліфікації, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Новомосковський Євлогій, який за благословенням Керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея упродовж восьми років успішно поєднує архіпастирське служіння із викладацькою та науково-дослідницькою діяльністю, приступив до роботи у спільному польсько-українському науково-освітньому проекті, спрямованому на долучення викладачів закладів вищої освіти України до інновацій університетів Польщі у сфері організації навчання іноземних студентів та до розробок їх науково-педагогічних працівників, присвячених актуальним проблемам формування освітнього виміру міжкультурної комунікації.

Об 11 годині ранку всі 45 учасників цієї програми стажування, що започаткована і реалізується під егідою Collegium Civitas – університету Польської Академії Наук, зібралися в режимі zoom-конференції на установчі збори.

Зібрання відкрила проректорка Collegium Civitas у справах міжнародної співпраці докторка гуманітарних наук Катаржина Манішевська. Вона ознайомила українських колег з історією університету Польської Академії наук та його сучасною позицією в науково-освітньому просторі Польщі, а також розповіла про пріоритети освітнього процесу та критерії оцінювання його якості.

Потім до слова був запрошений ректор Collegium Civitas, доктор політичних наук, професор Станіслав Моцек. У своїй доповіді він зосередився на процесі історичного становлення вищої освіти у Польщі та на науково-освітніх реаліях польського сьогодення.

Ректор Collegium Civitas ініціював дискусію щодо проблематики поєднання різних освітніх стратегій у руслі міжнародного співробітництва, до якої долучився і владика Євлогій.

У період з 15 листопада до 24 грудня 2021 року архієпископ Новомосковський Євлогій візьме участь у низці наукових семінарів з актуальних проблем інтернаціоналізації вищої освіти, а також проведе власне дослідження шляхів формування компетентностей іншомовної комунікації при викладанні соціально-гуманітарних дисциплін і представить його результати колегам.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ