Додому Новини єпархії Божественна літургія в Преображенському соборі у Батьківську поминальну суботу

Божественна літургія в Преображенському соборі у Батьківську поминальну суботу

25 березня 2023 року, в суботу 4-ї седмиці Великого посту, день поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері єпископ Андрій очолив парастас з читанням 17-ї кафізми в тому ж соборі.

За Божественною літургією та соборною панахидою були піднесені сугубі заупокійні молитви за всіх споконвіку спочилих православних християн.

Після літургійного відпусту преосвящений архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ