Додому Новини єпархії Годування нужденних у Дніпрі продовжується

Годування нужденних у Дніпрі продовжується

Незважаючи на скрутне становище, спричинене агресією Російської Федерації проти України, волонтери Спілки Милосердя Святителя Луки Кримського, Сповідника та Лікаря продовжують традиційне годування нужденних на житлових масивах «Західний» та «Покровський». Понад вісім місяців тричі на тиждень Автобус Милосердя виїздить для того, щоб теплу їжу та одяг, посильну допомогу і просто добре слово могли отримати ті, хто цього потребує, а в неділю всіх убогих збирає Храм Успіння Пресвятої Богородиці.

З початком бойових дій на території України та притоком переселенців до Дніпра кількість тих, хто звертається по допомогу значно зросла: люди хочуть не стільки поїсти, скільки відчути увагу до себе. А тому намагаються, спочатку несміливо, потім сміливіше, затриматися біля волонтерів хоча б із дрібниці. А ті терпляче вкотре пояснюють прості речі: про відвідування храму, про терпіння до ближнього, про любов до себе.

Разом з тим, «лукинці» не забувають і про тих, хто не звик просити допомоги. Протягом двох останніх тижнів двічі на тиждень волонтери забезпечують гарячим харчуванням бійців одного з військових підрозділів, що базуються біля нашого міста.

Вся ця робота є можливою завдяки допомозі небайдужих прихожан православних храмів Дніпра, котрі надають посильну фінансову та матеріальну допомогу. Так, лише на цьому тижні для харчування нужденних отримано хліб, крупу, чай, придбані стакани та ложки.

«Будь добрішим, ніж прийнято, бо кожен має свою війну, бої й втрати, повчав Святитель Лука. – Живи просто, люби щедро, вникай у потреби іншого уважно, говори м’яко… А решта – дай Господу. Саме любов — ні віра, ні догматика, ні містика, ні аскетизм, ні піст, ні довгі благання не становлять істинного вигляду християнина. Все втрачає чинність, якщо не буде основного — любові до людини».

Надаємо банківські реквізити для тих, хто хоче надати допомогу:

Одержувач: ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ-ПРЕОБРАЖЕННЯ.БО
Код отримувача: 37733228
Рахунок: UA133052990000026001060763840
Банк: АТ КБ “ПРИВАТБАНК” код банку 305299 рахунок: № 26001060763840

Карта ПриватБанк: 4246001002175945 Дорощук В.В.

Призначення платежу: «Пожертвування для статутної діяльності»

БО ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ-ПРЕОБРАЖЕННЯ