Додому Новини єпархії Ієрархи єпархії привітали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з Днем...

Ієрархи єпархії привітали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з Днем народження

5 листопада 2022 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій святкує своє 78-річчя з Дня народження.

Ієрархи Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви направили вітальний лист Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.

В тексі привітання сказано:

Його Блаженству,
Блаженнішому ОНУФРІЮ,
Митрополиту Київському та всієї України,
Предстоятелю Української Православної Церкви

Ваше Блаженство, Блаженніший Владико і дорогий наш Отець!

Прийміть наше вітання у день Вашого Народження!

Молитовно бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття та благословенних успіхів у Вашому Першосвятительському служінні на благо Святої Православної Церкви!

Смиренніше просимо Ваших святих молитов та Першосвятительського благословення для нас та всієї Дніпропетровської пастви!

З синівською любов’ю у Христі,

Іриней, митрополит