Додому Новини єпархії Клірики єпархії звершили чин відспівування Почесного громадянина міста Дніпро Віктора Веретенникова

15 березня 2023 року помер видатний громадянин Дніпропетровщини Віктор Олександрович Веретенников.

Чин відспівування покійного 16 березня звершили настоятель Свято-Покровського храму м. Дніпра, протоієрей Максим Злобін у співслужінні клірика храму протоієрея Димитрія Нєнарочкіна.

Також, на території ПрАТ «Комбінат «Придніпровський» (ЗЛАГОДА) відбулось прощання колективу з Президентом, засновником цього потужного заводу по виробництву молочної продукції знаної не тільки в Україні, а і у дальньому зарубіжжі. На прохання родини покійного перед прощанням на території підприємства відбувся чин літії, яку звершили вищеназвані клірики єпархії та громадянська панахида, під час якої представники різних галузей української промисловості, колеги по роботі, друзі висловили слова співчуття та згадали покійного добрим словом. Біля труни був виставлений почесний караул.

Від імені керуючого єпархією, митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, протоієрей Максим Злобін висловив слова співчуття, та у слові проповіді молитовно побажав спочилому вічну пам’ять та Царство Небесне.

Поховали Віктора Олександровича Веретенникова у рідному місті Дніпро, у якому він жив та працював.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ