Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив богослужіння у день пам’яті 40 мучеників Севастійських

Митрополит Іриней очолив богослужіння у день пам’яті 40 мучеників Севастійських

21 березня 2023 року, у вівторок четвертої седмиці Великого посту, у день пам’яті 40 мучеників Севастійських, в хрестильному храмі на честь 40 мучеників Севастійських Свято-Миколаївського храмового комплексу с. Любимівка Дніпровського району була звершена Божественна літургія святителя Іоанна Златоуста. Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

За традицією архіпастиря зустрічали найменші вихованці недільної школи.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, настоятель храму протоієрей Костянтин Банченко, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ