Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято храму праведного Іоанна Кронштадтського

2 січня 2023 року, у день пам’яті праведного Іоанна Кронштадтського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну лiтургiю у храмі на честь праведного Іоанна Кронштадтського Лівобережного міського церковного округу м. Дніпро.

Митрополиту Іринею співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Правобережного міського церковного округу протоієрей Володимир Аксютін, благочинний Лівобережного міського церковного округу і настоятель храму протоієрей Ярослав Ситник, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, клірики храму і духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Іриней відзначив богослужбовими нагородами кліриків храму.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою праведного Іоанна. Митрополит Іриней привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ