Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Тихвінському монастирі

Митрополит Іриней очолив святкове богослужіння у Тихвінському монастирі

9 січня 2023 року, на третій день Різдвяних свят, день пам’яті апостола первомученика і архідиякона Стефана, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив святкове богослужіння у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпро.

За Божественною літургією у головному храмі монастиря митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат та клірики обителі.

За богослужінням молилася настоятель Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) з сестрами обителі.

За Літургією піснеспіви виконав монастирський хор під керівництвом регента монахині Андроніки (Панасенко).

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії ієрарх попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Божественної літургії протоієрей Василій Крат оголосив Різдвяне послання митрополита Іринея.

Насамкінець була звершена заупокійна літія з нагоди 8-й річниці з дня кончини інокині Валентини (Шипко).

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ