Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів та освячення колива

Митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів та освячення колива

Митрополит Іриней звершив Літургія Передосвячених Дарів та освячення колива

3 березня 2023 року у п’ятницю першої седмиці Великого посту в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Літургія Передосвячених Дарів. Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та клірики собору.

Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконали: митрополит Іриней, протоієрей Ігор Собко, протодиякон Максим Ушкалов, диякон Артемій Дьомін та Димитрій Рогов.

Після заамвонної молитви, згідно з Церковним Уставом, був звершений молебень з читанням канону святому великомученику Феодору Тирону, після закінчення якого було освячено коливо.

Наприкінці богослужіння митрополит Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ