Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію

Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію

Митрополит Іриней звершив священницьку хіротонію

25 березня 2023 року, у батьківську поминальну суботу четвертої седмиці Великого посту, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Божественна літургія та Панахида, під час якої були піднесені молитви за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були виголошені заупокійні молитви за захисників України, усіх, хто загинув під час бойових дій, та усіх православних християн.

Митрополит Іриней звершив священицьку хіротонію диякона Олександра Валерійовича Бурцева, 1977 року народження.

Після заамвонної молитви була звершена Панахида за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Напередодні у тому ж соборі митрополит Іриней звершив четверту Пасію – читання страсного Євангелія (Ін. 18-19) про вільні страждання та хресну смерть Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

На утрені митрополит Іриней очолив Парастас з читанням 17-ї кафізми під час якого були піднесені молитви за упокій душ полеглих захисників України, загиблих мирних жителів внаслідок війни в Україні та усіх від віку спочилих християн.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ