Додому Новини єпархії На Різдво Христове Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному...

На Різдво Христове Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новомосковська

7-го січня 2023-го року, в день першого із великих дванадцяти свят, ранкова Літургія була відслужена в храмі Різдва Христового, який знаходиться на території соборного комплексу. Престольне богослужіння звершив клірик Свято-Троїцького кафедрального собору – протоієрей Андрій Москаленко.

Пізню Літургію на Різдво Христове очолив вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Новомосковський Євлогій у Свято-Троїцькому кафедральному соборі у співслужінні штатних соборних кліриків.

Напередодні Великого свята архіпастир відслужив Всенічне бдіння і літію із чином благословення п’яти хлібів в тому ж соборі. На полієлеї архієпископ Євлогій помазав богомольців святим єлеєм.

Після виголошення подвійної (сугубої) єктенії архієпископ Євлогій прочитав молитви про мир в Україні.

За богослужінням вікарний архієрей традиційно проголосив Різдвяне послання Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, а наприкінці літургії привітав парафіян від себе особисто. Владика побажав співвітчизникам мирного неба на рідній землі, а народу Божому завжди споглядати світло Віфлеємської зорі у глибині своєї душі і прямувати за нею, уподібнюючись халдейським мудрецям.

У храмі прозвучали різдвяні колядки.

Відразу ж після служби, за благословенням Євлогія, архієпископа Новомосковського, вихованці дитячої недільної школи, що працює при соборі, а також діти, які були присутні на богослужінні, отримали різдвяні подарунки – фрукти і смаколики.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ