Домой Новости епархии Пасха для всіх: як зустрічатимуть Великдень безхатьки Дніпра

Пасха для всіх: як зустрічатимуть Великдень безхатьки Дніпра

Пасха для всіх: як зустрічатимуть Великдень безхатьки Дніпра

«Пасха для всіх» — це акція, яку організовує Свято-Успенський собор Дніпра разом з фондом «ДоброВольцы». Нужденним роздаватимуть великодні пожертвування. Приєднатися до лав волонтерів можуть усі небайдужі дніпряни. Про це в прес-центрі Відкритого розповіли настоятель Свято-Успенського собору Дніпра протоієрей Тимофій Кучук та керівниця благодійного фонду «ДоброВольцы» Юлія Михальцова.

Протягом року волонтери благодійного фонду «ДоброВольцы» допомагали нужденним. Забезпечували їх їжею, одягом, пігулками. Найбільше постраждали безхатьки взимку, через морози, тож медики-благодійники займалися їх лікуванням.

Юлія Михальцова підсумовує річну роботу: «На пунктах роздачі їжі ми видали 68 350 порцій гарячих обідів. Наш гуманітарний склад забезпечив одягом 4 820 людей. Малозабезпеченим сім’ям було видано 1560 продуктових наборів. Ви можете помітити, як містом їздить автобус з написом «ДоброВольцы». У ньому групи наших волонтерів возять їжу для безхатьків».

У світле свято Великодня волонтери вирішили вкотре проявити турботу до людей з непростою життєвою ситуацією – будуть роздавати їм пасхальні кошики. Окрім цього, зробити пожертву та приєднатися до фонду можуть усі небайдужі дніпряни. «Ми намагаємося зробити так, щоб це свято дійшло до кожного нужденного і торкнулося їхніх сердець. Тому закликаємо, безпосередньо в ці дні, більш активно взяти участь у цій волонтерській діяльності й поділитися тією радістю, яку кожен з вас проживає. Ви можете принести як продукти харчування, так і речі на наш гуманітарний склад. Окрім матеріального, ви можете дарувати і свою працю — просто поїхати і поспілкуватися з цими людьми. Звичайне спілкування є не менш важливим для людей зі складною життєвою ситуацією», — каже протоієрей Тимофій Кучук.

https://opentv.media