Додому Новини єпархії Поздравление губернатора Днепропетровской области с праздником Рождества Христова

Накануне праздника Рождества Христова председатель Днепропетровской областной государственной администрации Валентин Михайлович Резниченко поздравил управляющего Днепропетровской епархией митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея, духовенство и всех верующих Днепропетровской епархии Украинской Православной Церкви.

В поздравительном адресе сказано:

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і
Павлоградському ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Нехай це свято принесе мир і злагоду, достаток та щастя, справдить надії та світле майбутнє і зробить духовно міцнішою та заможнішою нашу державу.

У цей святковий день бажаю Вам, духовенству та всім віруючим гарного настрою, добробуту та процвітання.

Христос народився!
Славімо його!