Додому Новини єпархії Поздравление губернатора Днепропетровской области с праздником Светлого Христова Воскресения

Председатель Днепропетровской областной государственной администрации Валентин Михайлович Резниченко поздравил Управляющего Днепропетровской епархией Украинской Православной Церкви Митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея и всех верующих с праздником Светлого Христова Воскресения.

В поздравительном адресе сказано:

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і
Павлоградському ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

У пасхальні дні щиро зичу Вам та всім віруючим благодатного натхнення та духовної радості, міцного здоров’я та добробуту, рясних щедрот та милостей Господніх.

Бажаю Вам нових здобутків та звершень на благородному шляху невтомної праці задля зміцнення та примноження великих духовних традицій народу України.

Нехай світло Воскресіння Христового освітлює Ваші подвижницькі труди та добрі справи заради щастя людей, миру і процвітання українського суспільства.

Христос Воскрес!

Голова облдержадміністрації Валентин РЕЗНІЧЕНКО