Додому Новини єпархії Поздравление Ректора КДАиС с началом нового учебного года Днепровскому епархиальному училищу

В адрес управляющего Днепропетровской епархией Украинской Православной Церкви митрополита Днепропетровского и Павлоградского Иринея получен поздравительный адрес Днепровскому епархиальному училищу регентов псаломщиков, всему преподавательскому составу, студентам и воспитанникам с началом нового учебного года от ректора Киевской Духовной Академии и Семинарии епископа Белогородского Сильвестра, Викария Киевской Митрополии, Украинской Православной Церкви.

Текст поздравления:

Його Високопреосвященству,
Високопреосвященнійшому Іринею,
Митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському

Ваше Високопреосвященство!

Сердечно вітаю Вас, викладацький склад, студентів та вихованців Дніпровського єпархіального училища регентів псаломщиків з початком нового навчального року!
Віддаючи належну старанність духовних наставників та викладачів в справі підготовки достойних учнів Вашого навчального закладу, бажаю і в подальшому успішно вести їх сходами освіченості.
Студентам і вихованцям бажаю бути достойним послідовниками добрих традицій, примножувати не тільки знання, але і духовно-моральну спадщину та виховувати себе і Істинах православної віри.
Пастиреначальник Господь наш Іісус Христос нехай зміцнить Ваші сили в прийдешньому навчальному році!
З любов’ю в Христі,

+ Сильвестр,
Єпископ Білогородський,
Вікарій Київської Митрополії,
Ректор Київської Духовної Академії і Семінарії.