Додому Новини єпархії Престольне свято храму-пам’ятника на честь Собору Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна

Престольне свято храму-пам'ятника на честь Собору Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна

20 січня 2023 року у день пам’яті Собору святого Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у храмі-пам’ятнику на Набережній річки Дніпро обласного центру.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го міського церковного округу м. Дніпра протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Димитрій Аксютін та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословення Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ