Додому Новини єпархії Престольне свято храму великомученика Георгія Побідоносця

Престольне свято храму великомученика Георгія Побідоносця

6 травня 2023 року, у день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця в Шевченківському районі м. Дніпро.

Митрополиту Іринею співслужили: секретар Дніпропетровського Єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Ігор Осадовський та завідувач канцелярією Дніпропетровського Єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко).

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

Насамкінець з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив регенту храму Марії Юріївні Пархановій орден УПЦ великомучениці Варвари І ступеня, а також благословенну грамоту настоятелю храму протоієрею Ігорю Осадовському.

Після цього владика Іриней привітав присутніх з триваючими пасхальними днями та днем пам’яті великомученика Георгія.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ