Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іриней у Неділю 3-тю після Пасхи, жон-мироносиць

Служіння митрополита Іриней у Неділю 3-тю після Пасхи, жон-мироносиць

30 квітня 2023 року у Неділю 3-тю після Пасхи, жон-мироносиць, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була відслужена святкова Божественна літургія. Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні кліриків собору.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн та за невинно загиблих в місті Дніпрі та інших містах України внаслідок масованого російського повітряного удару 28 квітня 2023 року.

Після закінчення богослужіння митрополит Іриней привітав парафіянок собору з днем жон-мироносиць.

Вечері митрополит Іриней в тому ж соборі у співслужінні кліриків собору прочитав акафіст Воскресінню Христовому.

Напередодні ввечері владика Іриней очолив всенічне бдіння в тому ж соборі.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ