Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

Служіння митрополита Іринея у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

Служіння митрополита Іринея і Неділю 4-гу після Пасхи, про розслабленого

7 травня 2023 року, у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні духовенства собору.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту митрополит Іриней благословив вірян.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ