Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у четвер першої седмиці Великого посту

Служіння митрополита Іринея у четвер першої седмиці Великого посту

2 березня 2023 року у четвер першої седмиці Великого посту в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро були звершені утреня, часи, зображальні та вечірня. За уставним великопісним богослужінням молились митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, духовенство та парафіяни собору. За багаторічною традицією, що склалася, митрополит Іриней поклав початок богослужінню: прочитав шестопсалміє, рядову кафізму і канон на утрені. Наприкінці богослужіння була звершена заупокійна літія за усіма від віку спочилими православними християнами та за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни.

Вдень в Трьохсвятительському храмі м. Дніпро митрополит Іриней очолив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. За богослужінням молилися настоятель храму протоієрей Миколай Курдій, духовенство і парафіяни храму. Після читання канону владика Іриней звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов.

Цього ж дня увечері в Свято-Миколаївському храмі на Монастирському острові м. Дніпро митрополит Іриней очолив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. За богослужінням молились секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Віталій Гребінюк та парафіяни храму. Після читання канону владика Іриней звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ