Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Навечір’я свята Хрещення Господнього

Служіння єпископа Андрія у Навечір’я свята Хрещення Господнього

18 січня 2023 року, у Навечір’я свята Хрещення Господнього, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням преосвященному владиці співслужили клірики собору.

В цей день Уставне богослужіння складалося з Великих (Царських часів), Зображальних та Божественної літургії святителя Василія Великого, що розпочиналась Великою вечірньою.

Після виголошення заамвонної молитви був звершений Чин великого освячення води та окроплення святою водою всіх присутніх.

По завершенні Божественної літургії відбувся чин славлення Христа, під час якого на середину Собору була винесена ікона Хрещення Господня і соборно проспівані тропар та кондак свята.

Після закінчення богослужіння преосвященний архіпастир звернувся до парафіян з проповіддю та привітав усіх з Передсвятом Хрещення Господнього.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ