Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Неділю перед Різдвом Христовим

Служіння єпископа Андрія у Неділю перед Різдвом Христовим

1 січня 2023 року, у Неділю перед Різдвом Христовим, святих отців, та пам’яті преподобного Іллі Муромця Печерського, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро у співслужінні кліриків собору.

Напередодні, 31 грудня 2022 року, преосвященний владика очолив воскресне всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією було прочитане уставне Євангеліє – родовід Христа Спасителя, а також прочитана молитва за перемогу українського війська у війні та за здоров’я воїнів.

Після літургії був звершений молебень на Новий рік.

Наприкінці богослужіння преосвященний архіпастир привітав всіх присутніх з недільним днем, Новим роком та початком Передсвята Різдва Христового, яке триватиме, згідно з церковним Уставом, чотири дні до Навечір’я Різдва Христового. Владика нагадав, що в ці дні на вечірніх богослужіннях буде звершуватися Мале повечір’я з читанням особливих трипісниців та канонів передсвята.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ