Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у післясвято Богоявлення

Служіння єпископа Андрія у післясвято Богоявлення

20 січня 2023 року, у післясвято Богоявлення та свято Собора Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні у тому ж соборі було звершено уставне богослужіння під час якого преосвященний владика очолив полієлей.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Особливі молитви були виголошені за спокій душ невинно загиблих внаслідок трагедій в м. Дніпро та в м. Бровари. Також були піднесені молитви за здоров’я постраждалих внаслідок цих жахливих трагедій.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління Христа та прочитана молитва Предтечі і Хрестителю Господньому Іоанну.

Після закінчення богослужіння преосвященний архіпастир звернувся до парафіян з проповіддю, привітав всіх зі святом та преподав всім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ