Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Прощенну неділю

Служіння єпископа Андрія у Прощенну неділю

26 лютого 2023 року, в Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, Прощенну неділю, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургию в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро у співслужінні кліриків собору.

Напередодні Преосвященний владика очолив Воскресне Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною Літургією були піднесені молитви за перемогу українського війська у війні та за здоров’я воїнів.

Після Літургії була звершена соборна панахида за попереднім настоятелем Спасо-Преображенського кафедрального собору приснопам’ятним протоієреєм Ярославом Денекою (1992-2022) з нагоди першої річниці з дня смерті.

Наприкінці Богослужіння Преосвященний архіпастир привітав всіх присутніх з Воскресним днем, та наступаючим Великим постом.

Ввечері того ж дня в соборі було звершене вечірне богослужіння, після якого преосвященний владика зачитав звернення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на початок святої Чотиредесятниці, а також прочитав молитви на початок Великого посту та очолив чин прощення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ