Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у свято Обрізання Господнього

Служіння єпископа Андрія у свято Обрізання Господнього

14 січня 2023 року, у свято Обрізання Господнього і святителя Василія Вкликого вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні преосвященний владика звершив всенічне бдіння в тому ж соборі, під час якого очолив літію та полієлей.

За богослужіннями преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь, а також підніс молитви за Богомбережену державу нашу Україну, за православну владу та наше військо.

Після відпусту Літургії був звершений молебень на Новий рік за Юліанським календарем.

Після закінчення богослужіння преосвященний владика привітав всіх присутніх зі святом та преподав всім архіпастирське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ