Додому Новини єпархії У 2023 році звершена перша Літургія у домовому храмі

У 2023 році звершена перша Літургія у домовому храмі

13 січня 2023 року у день віддання свята Різдва Христового, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея була звершена Божественна літургія у домовому храмі на честь Священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському єпархіальному управлінні.

Літургію звершив секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук у співслужінні диякона Артемія Білозерцева.

За богослужінням молився митрополит Іриней, а також співробітники єпархіального управління.

На богослужінні співав хор під керуванням монахині Руфіни (Луцик).

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після завершення Літургії владика Іриней виконав колядку «Дивная новина».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ