Додому Новини єпархії У Межівському церковному окрузі призначено нового благочинного

У Межівському церковному окрузі призначено нового благочинного

Указом керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея (Указ№07 від 8 лютого 2023 року) новим благочинним Межівського церковного округу і настоятелем Свято-Успенського храму смт. Межова Синельниківського району Дніпропетровської області призначено протоієрея Георгія Сергієнко.

9 лютого 2023 року з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея у Свято-Успенському храмі смт. Межова, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій провів зібрання духовенства Межівського церковного округу: зачитав і вручив вищезазначений указ про призначення протоієрея Георгія Сергієнко.

Відтепер на нього покладається адміністративна відповідальність за розвиток церковного життя в очолюваному ним окрузі.

Раніше посаду благочинного Межівського церковного округу і настоятеля Свято-Успенського храму смт. Межова обіймав протоієрей Андрій Теслюк, який за станом здоров’я звільнений з даних посад для лікування.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ