Додому Новини єпархії У Неділю після Різдва Христового митрополит Іриней відвідав Павлоград

У Неділю після Різдва Христового митрополит Іриней відвідав Павлоград

8 січня 2023 року, у Неділю після Різдва Христового, день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав друге кафедральне місто Дніпропетровської єпархії м. Павлоград.

Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпра. За богослужінням настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін оголосив Різдвяне послання митрополита Іринея.

У неділю, перед початком богослужіння, митрополита Іринея вітали віршами та колядками діти недільної церковно-парафіяльної школи Спаса-Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлограда.

За Літургією керуючому архієрею свіпслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу та настоятель собору протоієрей Павел Бурлай, благочинний Юріївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія протоієрей Павел Бурлай оголосив Різдвяне послання митрополита Іринея, звернене до боголюбних пастирів, чернецтву та всіх вірних чад Дніпропетровської єпархії УПЦ.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії митрополит Іриней попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Наприкінці богослужіння митрополит Іриней привітав вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ