Додому Новини єпархії У Прощену неділю митрополит Іриней звершив Літургію у головному соборі єпархії

У Прощену неділю митрополит Іриней звершив Літургію у головному соборі єпархії

26 лютого 2023 року, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання з Раю, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, а також духовенство собору.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту митрополит Іриней зачитав звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на початок святої Чотиредесятниці.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ