Додому Новини єпархії У річницю військової агресії Росії проти України в храмах і монастирях єпархії...

У річницю військової агресії Росії проти України в храмах і монастирях єпархії помолились за загиблих під час цієї війни

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 24 лютого 2023 року, у річницю з початку повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації на територію України, у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви звершуються панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни, а також молебні за захисників України та членів їхніх родин.

В Домовому храмі на честь Священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському єпархіальному управлінні, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив молебень за захисників України та членів їхніх родин та заупокійну панахиду за загиблими і померлими під час цієї війни. За богослужінням також молились співробітники єпархіального управління та парафіяни храму.

В Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро єпископ Петропавлівський Андрій, у співслужінні духовенства собору, звершив молебень за воїнів та заупокійну панахиду. Під час богослужіння, були виголошені заупокійні молитви за полеглих захисників України та усіх, хто загинув під час війни.

Упокой, Господи, душі загиблих українських воїнів та усіх наших мирних жителів, які загинули у цій війні!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ