Додому Новини єпархії У Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся вечір колядок

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся вечір колядок

Ввечері 8 січня 2023 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея відбувся вечір колядок у рамках Всеукраїнського фестивалю духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва».

Під час вечора колядок виступили 11 церковних та світських хорових колективів та вокальних ансамблів – це понад сто п’ятдесят виконавців різного віку та поколінь. Собор був переповнений слухачами.

Почесними гостями фестивалю стали: керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, вікарій Дніпропетровської єпархії та настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро єпископ Петропавлівський Андрій, настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер).

Традиційно ведучими були протоієрей Максим Злобін та матушка Ангеліна Ничипорук.

Кожен хоровий колектив отримав подарунки від організаторів та благословенні грамоти митрополита Іринея.

На завершення, усіма учасниками та гостями вечора колядок була виконана колядка «Добрий вечір».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ