Додому Новини єпархії Українська Православна Церква займає відмінну від РПЦ позицію — Михайло Подоляк

Українська Православна Церква займає відмінну від РПЦ позицію — Михайло Подоляк

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, коментуючи законопроект про заборону діяльності УПЦ в Україні, зауважив, що, на відміну від РПЦ, Українська Православна Церква займає іншу позицію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на “Україна 24”.

Михайло Подоляк критично поставився до ідеї заборонити в Україні діяльність Української Православної Церкви та підкреслив, що позиція РПЦ і УПЦ щодо війни в Україні не співпадають: «УПЦ іншу позицію зайняла».

Також чиновник закликав не спекулювати на релігійній тематиці: «Я попросив би, щоб люди не спекулювали на цьому, тому що ми можемо отримати конфлікт внутрішній, а нам сьогодні єдність, яку продемонструвала Україна всьому світу, набагато принциповіша і набагато важливіша».