Додому Новини єпархії В Неділю 2-гу після Пасхи єпископ Андрій звершив Божественну літургію

В Неділю 2-гу після Пасхи єпископ Андрій звершив Божественну літургію

23 квітня 2023 року, в Неділю 2-гу після Пасхи, апостола Фоми, Антипасху, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері Преосвященний архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.
Після Літургії Преосвященний архіпастир очолив соборну панахиду пасхальним чином.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Ввечері того ж дня, за уставним вечірнім богослужінням, Преосвященний владика очолив соборне читання акафісту «Воскресінню Христовому».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ