Додому Новини єпархії В єпархії допомагають цивільним та військовим, лікарням, вимушеним переселенцям

В єпархії допомагають цивільним та військовим, лікарням, вимушеним переселенцям

З початку війни Росії проти України в Дніпропетровській єпархії УПЦ допомагають цивільним та військовим, лікарням, вимушеним переселенцям.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея силами Дніпропетровської єпархії організована всебічна допомога вимушеним переселенцям та всім, хто постраждав внаслідок бойових дій, що тривають на території України.

Фонд людей доброї волі «Добровольці» продовжує свою місію: виконуються виїзди автобусів по місту Дніпро, де кожен може отримати гарячий обід та медичну допомогу.

Релігійні громади надають притулок для людей, які вимушені були покинути свої домівки внаслідок війни.

При храмах організовані благодійні обіди для всіх нужденних.

У військові частини передано продукти харчування і побутові речі.

При храмах організовані пункти прийому допомоги продуктами, речами і всім чим можливо допомогти воїнам нашої української армії, і громадянам які постраждали та потребують допомоги. Вся допомога передана до штабів державної допомоги.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ