Додому Новини єпархії Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Володимир Сірий

Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Володимир Сірий

7 травня 2023 року на 37 році життя раптово відійшов до Господа клірик Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, сел. Лоц-Кам’янка протоієрей Володимир Олександрович Сірий.

Служінню Святій Церкві присвятив 10 років.

НЕКРОЛОГ.

Протоієрей Володимир Олександрович Сірий народився 17 червня 1986 року в місті Дніпропетровську в сім’ї священнослужителя.

З дитячих років відвідував і прислуговував в Свято-Миколаївському храмі м. Дніпропетровська, сел. Лоц-Кам’янка, настоятелем якого є його батько протоієрей Олександр Сірий.

В 2002 році закінчив середню школу № 141 м. Дніпропетровська.

З 2002 по 2006 роки навчався в Дніпропетровській консерваторії ім. М. Глінки за спеціальністю «Музичне мистецтво» і отримав кваліфікацію диригент хору; викладач; вчитель музики.

З 2006 по 2011 роки навчався в Дніпропетровській національній металургійній академії України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Металургія чорних металів».

В червні 2012 року одружився на Олені Юрієві Сірій.

З 2012 року навчався в Полтавській духовній семінарії.

3 березня 2013 року був рукопокладений в сан диякона і призначений кліриком Свято-Миколаївського храму селища Лоц-Кам’янка м. Дніпра.

21 квітня 2013 року був рукопокладений в сан священника та призначений в клір вищевказаного храму.

Обидві хіротонії були звершені Високопреосвященнійшим Іринеєм митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським.

За час служіння був удостоєний ряду високих богослужбових нагород: протоієрейством (2020р.); правом носіння палиці (2021р.); правом носіння хреста з прикрасами (2022р.).

7 травня 2023 року відійшов до Господа.

Нехай Господь упокоїть його душу в оселях праведних!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ