Додому Новини єпархії Єпископ Андрій очолив богослужіння у Неділю перед Богоявленням

Єпископ Андрій очолив богослужіння у Неділю перед Богоявленням

15 січня 2023 року, у Неділю 31-шу по П’ятидесятниці, перед Богоявленням, день пам’яті преподобного Серафима Саровського, чудотворця, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні у тому ж соборі архіпастир звершив всенічне бдіння.

За Літургією ієрарху співслужили клірики собору.

Під час богослужіння підносились особливі молитви за спокій душ загиблих та скоріше одужання поранених та постраждалих, внаслідок удару російської ракети по багатоповерхівці у м. Дніпрі на ж/м Перемога, що призвело до великої кількості жертв та постраждалих.

Після Літургії єпископ Андрій очолив соборну заупокійну літію.

Після закінчення богослужіння вікарний архієрей привітав всіх присутніх з недільним днем, нагадав богослужбові особливості прийдешніх днів свята Богоявлення та преподав всім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ