Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

2 червня 2023 року, в п’ятницю 7-ї седмиці після Пасхи, віддання свята Вознесіння Господнього та день вшанування Володимирської (Києво-Вишгородської) ікони Божої Матері і святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени (перенесене вшанування з суботи 03.06.) вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння Преосвященний владика очолив полієлей.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих та вбитих.

Після літургійного відпусту було звершене славління Вознесінню Господньому після якого преосвящений архіпастир привітав всіх присутніх зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ