Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

6 травня 2023 року, в суботу 3-ї седмиці після Пасхи, в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні під час вечірнього богослужіння Преосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ