Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів

Єпископ Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів

9 березня 2023 року, в четвер 2-ї седмиці Великого посту, в день вшанування першого та другого знайдення глави святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні за вечірнім богослужінням преосвященний владика очолив полієлей та помазав вірян освяченим єлеєм.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ