Додому Новини парафій Духовенство Павлограда відспівали загиблого військовослужбовця Владислава Горянець

30 березня 2022 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павло Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння, у місті Павлоград звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Владислава Олексійовича Горянець, який загинув 24 березня 2022 року.

Владиславу було 27 років.

Вічна пам’ять новопреставленому воїну Владиславу!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ