Губернатор Днепропетровской области поздравил православных христиан региона с праздником Святой Троицы

Керуючому Дніпропетровською єпархією
Української Православної Церкви
Митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському
ІРИНЕЮ

Високопреосвященніший Владико Іринею!

Вітаю Вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці!

Це величне свято поєднує у собі подвійне торжество – на славу Пресвятої Трійці і на славу Пресвятого Духа, який зійшов на апостолів і уклав новий вічний завіт Бога з людьми.

Щиро бажаю Вам і віруючим здоров’я, злагоди та Божого благословення. Нехай Господь збереже Українську державу в мирі і злагоді, дарує народу добробут і процвітання.

З повагою,

Голова облдержадміністрації