Додому Майбутні події У всіх храмах і монастирях УПЦ піднесуть молитви за загиблих і померлих...

У всіх храмах і монастирях УПЦ піднесуть молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав

У всіх храмах і монастирях УПЦ піднесуть молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях УПЦ у цей день будуть піднесені молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав, а також за живих учасників та членів їхніх родин. Відповідний циркуляр Канцелярія Київської Митрополії направила усім єпархіальним Преосвященним 13 лютого 2023 року, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Текст прохання на заупокійній єктенії:

Еще молимся о упокоении рабов Божиих христолюбивых вождей и воинов в инех странех живот свой положивших и о еже простится им всякому прегрешению, вольному же и невольному.

Текст прохання на сугубій єктенії:

Еще молимся о христолюбивых вождех и воинах в инех странех ротный подвиг совершивших, о еже податися им здравию непоколебимому, миру, долгоденствию во благо страны и Церкви нашея, прилежно молимся, услыши и помилуй.

https://news.church.ua