Святкове богослужіння у день Святої Трійці у головному соборі Дніпропетровської єпархії

  Святкове богослужіння у день Святої Трійці у головному соборі Дніпропетровської єпархії

  23 червня 2024 року, у день Святої Трійці, свято П’ятидесятниці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію та урочисту вечірню у головному соборі Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви – Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

  За богослужінням ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го Дніпровського Правобережного церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський), ключар собору протоієрей Олександр Свинаренко та духовенство собору.

  На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків собору.

  За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

  Після Божественної літургії митрополит Іриней очолив велику вечірню, за якою були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого з колінопреклонінням.

  Після відпусту митрополит Іриней привітав вірян зі святом.

  Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у цьому ж соборі.

  Інформаційний відділ
  Дніпропетровської єпархії УПЦ