27 травня 2026 року, у четверту річницю Собору Української Православної Церкви, що відбувся у м. Києві (Феофанія), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях нашої Церкви були піднесені молитви за Святу Церкву, збереження Православної Віри та за мир в Україні.
У цей день митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за Божественною літургією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.
Після Літургії ієрарх очолив молебень з нагоди четвертої річниці Собору Української Православної Церкви.
Архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го міського правобережного церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, завідувач канцелярією Дніпропетровського Єпархіального управління архімандрит Анатолій (Чирченко) та духовенство єпархії.
Насамкінець архіпастирю подякував усім за спільну молитву.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ








