У головному соборі Дніпропетровської єпархії митрополит Іриней очолив молебень за Святу Церкву

    У головному соборі Дніпропетровської єпархії митрополит Іриней очолив молебень за Святу Церкву

    27 травня 2026 року, у четверту річницю Собору Української Православної Церкви, що відбувся у м. Києві (Феофанія), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях нашої Церкви були піднесені молитви за Святу Церкву, збереження Православної Віри та за мир в Україні.

    У цей день митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за Божественною літургією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

    Після Літургії ієрарх очолив молебень з нагоди четвертої річниці Собору Української Православної Церкви.

    Архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го міського правобережного церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, завідувач канцелярією Дніпропетровського Єпархіального управління архімандрит Анатолій (Чирченко) та духовенство єпархії.

    Насамкінець архіпастирю подякував усім за спільну молитву.

    Інформаційний відділ
    Дніпропетровської єпархії УПЦ