У Тихвінській обителі ієрархи єпархії помолились за загиблими внаслідок російського ракетного удару по Україні

  У Тихвінській обителі ієрархи єпархії помолились за загиблими внаслідок російського ракетного удару по Україні

  9 липня 2024 року, у день свята на честь Тихвінської ікони Божої Матері, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив богослужіння у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпра.

  За Божественною літургією у головному храмі монастиря митрополиту Іринею співслужили вікарії єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій та архієпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, благочинний Синельниківського церковного округу протоієрей Віктор Власов, клірики обителі та гості у священному сані.

  За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі.

  Піснеспіви виконував змішаний хор викладачів та студентів регентсько-катехізаторського духовного училища при обителі під керівництвом регента завуча учбового закладу Марини Григорівни Сполітак.

  Після читання святого Євангелія владика Євлогій звернувся до вірян зі словом проповіді.

  За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

  Також була піднесена заупокійна молитва за усіма загиблими внаслідок російського ракетного удару по Україні напередодні 8 липня 2024 року.

  Після відпусту був звершений чин славлення.

  Насамкінець митрополит Іриней привітав паству зі святом та благословив усіх.

  Інформаційний відділ
  Дніпропетровської єпархії УПЦ