Додому Новини єпархії Архіпастирський візит митрополита Іринея у село Мар’янівка

Архіпастирський візит митрополита Іринея у село Мар’янівка

Архіпастирський візит митрополита Іринея у село Мар’янівка

24 травня 2024 року, у день пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів Слов’янських, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія села Мар’янівка Новомосковського району Дніпропетровської області.

Перед богослужінням архіпастиря зустріли голова Губиниської ОТГ Петро Володимирович Єременко, староста Мар’янівського старостинського округу Валерій Васильович Павлов та вихованці недільної школи.

Ієрарху співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний І-го Новомосковського церковного округу протоієрей Володимир Ляшенко, настоятель храму ієрей В’ячеслав Пшеничний та духовенство єпархії. 

На малому вході, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму ієрея В’ячеслава Пшеничного першими священицькими нагородами: правом носіння набедреника та фіолетової скуфії.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці Літургії був звершений чин славлення.

Митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян з престольним святом та благословив усіх присутніх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ