7 березня 2026 року, у суботу 2-ї седмиці Великого посту, день поминання спочилих, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста та соборну панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні ввечері, в тому ж соборі, архієпископ Андрій очолив парастас з читанням 17-ї кафізми.
За Божественною літургією та соборною панахидою були піднесені сугубі заупокійні молитви за всіх споконвіку спочилих православних християн.
Після літургійного відпусту владика Андрій привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав архіпастирське благословення.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ




















