Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці

Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці

3 травня 2024 року, у Велику П’ятницю – день спомину Божественних і Спасительних Страстей Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Згідно з церковним уставом були звершені Великі часи з читанням псалмів, Апостола і Євангелія про Божественні Страсті Христові.

Після Великих часів ієрарх очолив Вечірне богослужіння, наприкінці якого з вівтаря була винесена Плащаниця та покладена на середині храму.

Після виносу Плащаниці перед нею був прочитаний канон «О распятии Господни, и на плачь Пресвятыя Богородицы» та звершене поклоніння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ