8 травня 2026 року, у день пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, була звершена Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні та світі, за захисників України, за постраждалих через війну, за мешканців області, що героїчно протистоять повномасштабній агресії Російської Федерації.
Після Літургії архієпископ Андрій очолив соборну панахиду за спочилими воїнами – жертвами Другої Світової війни, віддавши таким чином шану учасникам боротьби з нацизмом в ті роки.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ












